Jemi në pranverë, Peshkopia zbardhet nga dëbora (FOTO&VIDEO)

Jemi drejt fundit të muajit të parë të pranverës dhe moti ka surpizuar qytetarët e Peshkopisë.

Rreshjet e borës kanë filluar që në mesnatë dhe qyteti është zgjuar sot i zbardhur dhe i mahnitshëm.

Temperaturat janë ulur ndjeshëm në të gjithë vendin dhe në zonat malore do të variojnë nga -4ºC./albeu.com/


Shtuar 23.03.2020 12:32