Gjendet 15 vjeçarja shqiptare e zhdukur natën e Vitit të Ri

Është gjendur Erisa Zagori, 15-vjeçarja e zhdukur në Prishtinë, e cila erdhi nga diaspora për pushime për festat e fund-vitit. Familja Zagori që jeton në Austri ka konfirmuar për “Indeksonline” se vajza e tyre u gjet në njërën prej rrugëve të Fushë-Kosovës.

“E kemi gjetur vajzën. Tani është duke u marrë në pyetje nga Policia e Kosovës. Motra e vet e ka gjetur. Ka parë një makinë të dyshimtë dhe ata personat kanë ikur…”, thanë familjarët.

Vajza e kësaj familjeje, 15- vjeçarja Erisa ishte zhdukur dy net më parë. Familjarët njoftuan Policinë e Kosovës për zhdukjen e vajzës së tyre.


Shtuar 4.01.2020 08:04