E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvrarë 28 vjeçari

Një i ri është gjetur i pajetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Ai është gjetur i vetëvarur në banesën e tij.

“Shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës është gjetur i vetëvarur në banesë”- informon policia.

Nuk ka ende te dhena rreth ngjarjes dhe shkakut per te cilin policia thekson se ka nisur hetimet.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar 14.08.2020 10:13