Zaimina publikon videon kur ishte shtatzënë, e motra i lë komentin epik (FOTO LAJM)

Zaimin Vasjari ka publikuar një video nga viti 2017 kur bukuroshja ishte në pritje të vajzës së saj Khloe.

“Pas në kohë kur unë isha shtatzan”, shkruan Zaimina krah videos në të cilën këcen me vogëlushen në bark.

Nuk ka munguar komenti plot humor i motrës se këngëtares e cila i shkruan:

“E shkreta Khloe”, të cilës Zaimina nuk ka kaluar shumë për t’ja kthyer: “Pusho”.

Motra e Zaiminë quhet Beliola dhe ndryshe nga këngëtaria ka zgjedhur të jetë larg kamerve dhe jetës publike./albeu.com/


Shtuar 3.04.2020 12:15