Urimi i Stresit për Keisin bëri bujë, por s’keni parë akoma super dhuratën luksoze të së ëmës (FOTO LAJM)

Stresi sot surprizojë të gjithë ndjekësit duke uruar Keisin publikisht më një foto shumë romantike pas të cilës të gjithë janë të bindur se çifti është rikthyer bashkë.

Por kjo nuk ishte surpriza e vetme për bukuroshen.

Nëpërmjet Instagramit ajo ka zbuluar se e ëma i ka dhuruar një makinë mjaft luksoze dhe Keisi duket shumë e lumtur teksa shkruan:

“O Zot, jam definitivisht vajza më me fat. Faleminderit mami. Ti je mami më e mirë në botë.”/albeu.com/


Shtuar 11.02.2020 15:20