U kap “mat” me Grezdën, dhurata e “çmendur” e futbollistit për Oriola Marashin (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme rrjeti u mbush me foton e Oriola Marashit dhe Eros Grezdës të kapur për dore teksa pozonin para pasqyrës.

Dukej qartë që mardhënia e tyre është më shumë se thjeshtë miqësi, shkruan Albeu.com.

Por në InstaStoryn e modeles diçka bën përshtypje. Një kuti e madhe në formë zemre e mbushur me çokollata ku mbi të shkruan “Të dua”.

Mesaduket sulmuesi i kombëtares qenka mjaft romantik, nëse dhurata është prej tj./albeu.com


Shtuar 4.01.2020 11:41