Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t’i zhduk (FOTO LAJM)

Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë.

Që prej fillimeve të saj Ronela Hajatin e mbajmë mend njësoj dhe ajo vetë e ka pohuar diçka të tillë.

Format e kolme të këngëtares janë komentuar gjërë e gjatë në mendian rozë, por mesa duket Ronela nuk qenka “fasne” e tyre.

Në një bisedim me ndjekësit e saj këngëtarja është pyetur pikërisht për operacionet dhe ajo përgjigjet:

“S’kam asgjë kundër, madje e di që kur të më vijë koha do ngelem spitaleve duke pasur sy dhe hundë paaak fare të madhe, po të kisha dhe buzë do ngjaja si dreq..Sa për vithe besomë që dua t’i zhduk”./albeu.com/


Shtuar 27.07.2020 11:56