Rastet kur shefat e kuzhinës kanë dështuar në kryeveprat e tyre (FOTO LAJM)

Konkurenca e madhe në treg i detyron kafenet dhe restorntet te guxojnë në kreativitetin e tyre duke dashur të surprizojnë klientët.

Por ndojëherë ata e egzagjërojnë këtë duke kaluar në dështim.

Madje një grup njerëzish jan aq të mërzitur saqë kanë krijua një komunitet të quajtur “We Want Plates”, dhe janë ngritur në protestë.

Për më tetpër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/


Shtuar 19.02.2020 09:12