Puthje e përkëdhelje me vajzën misterioze, Flori “vjedh” vëmendjen në festën e Arilenës (FOTO LAJM)

Në një super festë në jug të Shqipërisë, Arilena Ara priti ditëlindjen në mesnatë në shoqërinë e miqve dhe kolegëve më të mirë.

Mes tyre ishte Flori Mumajesi i cili duket se i ka vjedhur vëmëndjen vajzës së ditëlindjes.

Në rrjet po qarkullojnë dia foto të Florit teksa puthet e përqafohet me një vajzë identiteti i të cilës nuk dihet akoma.

Ishte Labinot Gashi ai i cili i bëri “gjëmën” këngëtarit duke i publikuar foto me “Fluturën” epitet që grupi thërret vajzën krah Florit./albeu.com/


Shtuar 17.07.2020 08:12