Pranoi se është i dashurar, kush është biznesmenia që i “vodhi” zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJ M)

Mbrëmjen e djeshme agjenti i emisionit “Thumb on”, zbuloi se e dashura e Arbrit quhet Evi Gjikuria, biznesmene në fushën e turizmit.

Agjenti tregoi se çifti kanë bashkëpunuar shpesh së bashku në biznes si ortakë.

U publikuan edhe disa foto të tyre bashkë dhe shohim se Arbri dhe Evi shkojnë shumë bashkë.

Arbri për partneren është shprehur:

“Personi në fjalë nuk është person publik mbi të gjitha dhe nuk kam dashur që ta ngatërroj. Ajo është në botën e biznesit, është sipërrmarrëse, doja dikë në botën e biznesit sepse në fund të ditës dhe kuptojmë shumë më njeri-tjetrin”.


Shtuar 6.01.2020 10:04