Pasi dogji rrjetin me poza të tilla, Enca: S’ka më foto me rrobabanjo (FOTO LAJM)

Këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron plot 2.2 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, sigurisht që e ndez rrjetin sa herë publikon foto me bikini.

Foto të tilla kanë qenë të shumta së fundmi në profilin e saj, mirëpo duket se “ditët hot” morën fund.

Pasi plasi bombën e fundit në Instagram, një foto super të nxehtë me rroba banjo, këngëtarja u betua që s’ka më foto të tilla.

“Fotoja e fundit qe hedh me rrobabanjo!”-shkroi Enca krahas postimit.

S’dimë sa e besuat ju, por duket se as ajo vetë nuk e besoi këtë që tha, pasi shkrimin e shoqëroi me disa emoji me “hundën e pinokut”.

Fotot me bikini janë të pashmangshme këtë sezon dhe s’ta bën zemra ta mbash për vete kur del aq bombë! S’mendoni kështu?

Enca po shijon prej disa ditësh pushimet në jug të Shqipërisë, teksa kënga e saj e re “Ku mete” po thyen rrjetin me klikime.


Shtuar 27.06.2020 06:14