Pas “zhdukjes”, Elvana Gjata rikthehet në rrjet dhe ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM)

Prej kohwsh Instagramit i kishte munguar njw ndwr kwgwtaret mw tw dashura tw publikur shqiptar, Elvana Gjata.

Elvana Gjata ka zgjedhur tw rikthehet, por me njw mesazh domethënës në llogarinë e saj.

“Askush nuk mund të ta mbyllë gojën. Fol”, shkruhet në fotot e këngëtares e cila mban në duar një poster.

Elvana ka zgjedhur një veshje në ngjyrë bezhë dhe një ‘look’ minimalist për këto foto duke ia lënë gjithë vëmendjen mesazhit që ka dashur të përcjellë.

Kujtojmë se disa ditë më parë figurat e njohura publike u bënë bashkë në një marshim të gjatë nga sheshi ‘Nënë Tereza’, i cili dënonte abuzuesit.


Shtuar 19.06.2020 06:30