Parisi qyteti i ëndrrave, por pse turistët kthehen të zhgënjyer (FOTO LAJM)

E këni dëgjuar shprehjen e famshme “Të shoh Parisin dhe të vdes”.

Kjo vërteton se pafund njerëz kanë ëndërr që të vizitojnë njëher të vetme këtë qytet.

Por është fenomen mbarbotëror që turistët kthehen disi të zhgënyer nga Parisi.

Mësoni aryet në fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/


Shtuar 4.06.2020 11:50