Me bikini dhe shumë joshëse, Mihrije Braha sfidon vajzat e reja (FOTO LAJM)

Mihrije Braha është një prej emrave më të lakuar në muzikën shqiptare, si një prej këngëtarëve më të talentuara.

Ajo gjithmonë është përfolur për pamjen e saj dhe fizikun mahnitës.

Së fundmi, në disa foto të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Braha na la të gjithëve “gojë hapur”.

Ajo shfaqet me bikiki ngjyrë rozë, dhe një një prej fotove me bashkëshortin Naim Abazi.


Shtuar 4.09.2020 11:30