“Më kërkon foto e zhveshur”, Oriola Marashi sapo zbuloi fotot private me Grezdën? (FOTO LAJM)

Duket se çdo postim i saj në rrjet duhet të bëj zhurmë.

Njësoj ka ndodhur edhe me foton e fundit, ku më tepër e vetë Oriola e cila është veshur totalisht me nude dhe sytë mund të gënjehen shumë lehtë se është zhveshur, vëmëndjen e ka tërhequr mbishkrimi i modeles, shkruan Albeu.com

“Kur ai më kërkon foto e zhveshur” shkruan modelja.

Tashmë që lidhja e saj me futbollistin shqiptar, Eros Grezda është bër publike dhe asnjëri prej të dyve nuk e ka mohuar të gjithë po dyshojnë se “Ai” në mbishkrimin e modeles i drejtohet vetë futbollistit./albeu.com/

View this post on Instagram

When he asks me to send nudes 🤦🏽‍♀️😁

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on


Shtuar 25.02.2020 09:04