Habit Rovena Stefa: Jam bishë, do e shkul virusin nga vendi (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa i ka bërë të gjithë kuriozë me postimet e fundit ku shfaqet me Holta Pilz, një nga bodybuilder-et më të famshme shqiptare. Rovena dhe Holta i kanë lënë të gjithë gojëhapur me format e tyre trupore, teksa lajmërojnë një projekt të përbashkët.

Madje me humor Rovena shkruan se e ka gjetur mënyrën si luftohet koronavirusi.

“Ja me çfarë luftohet Koronavirusi!!! Mos kini frikë, BISHAT do t’ju shpëtojnë, do e shkulin virusin nga vendi. Na ndiqni së shpejti në Youtube”, ka shkruar Rovena.


Shtuar 18.04.2020 15:27