“E kam gjetur dashurinë”, kush eshtë vajza që i ka marrë zemrën Landit (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme në ekranin e Top Channel-it është zhvilluar një puntatë speciale e emisionit ‘Shiko kush luan’ me plot 30 të ftuar. Një ndër to ishte dhe pjesëtari i West Side Family Landi Hysi.

Ai ka pranuar në studion e ‘Shiko kush luan’ se e ka gjetur dashurinë. Kush është vajza që i ka marrë zemrën këngëtarit? Këtë ai nuk e ka zbuluar duke preferuar të mos japë detaje të tjera. Mesa duket e ka nisur me këmbë të mbarë 2020-ën.


Shtuar 2.01.2020 09:13