Don zhuan i madh, fotot e DiCaprios me të dashurat super s*ksi (FOTO LAJM)

Leonardo DiCaprio ka një listë të gjatë të modeleve që kanë “lënë kokën” pas tij. 45-vjeçari kurrë nuk ka pasur lidhje me vajza mbi 25-vjeç dhe suksesi i tij me femrat ka qenë i padiskutueshëm.

Mirëpo, duket se më në fund ylli ka gjetur dashurinë e vërtetë me modelen 23-vjeçare, Camila Morrone.

Para se të njihej me të, ai ka pasur shumë lidhje. Më poshtë do ju tregojnë disa nga fotot më të nxehta të Leo-s me ish-të dashurat.


Shtuar 26.06.2020 11:07