Bëjeni këtë Shën Valentin më të veçantin, disa ide si të shkrepni foton perfekte me partnerin (FOTO LAJM)

Dita e Shën Valentinit është shumë pranë dhe kanë ngelur vetëm pak ditë që të planifikoni se çfarë do të bëni.

Duke qenë se kësaj radhe 14 shkurti përkon edhe me fundjavën, çiftet kanë mundësi që të organizojnë diçka të vogël.

Dhurata, propozime, një shëtitje apo darkë romantike, çdo gjë mund të bën në ditën e të dashuruarve. Por ajo që e ruan këtë kujtim është fotografia, kështu që sigurohuni që të shkrepni atë imazhin e bukur e të veçantë.

Më lart gjeni 10 ide sa romantike aq edhe aventuriere. Zgjidhni cili ju përshtatet dhe realizo foton tënde.


Shtuar 11.02.2020 14:10