ZYRTARE/ Hansi Flick trajner i Kombëtares së Gjermanisë

Hansi Flick është emëruar trajner i Kombëtares së Gjermanisë dhe pritet të ulet në stol menjëherë pas Kampionatit Europian EURO20.

Ish-trajneri i Bayern Munchen, pritet ta zë vendin e Joachim Low – i cili do ta udhëheq ekipin kombëtar vetëm deri në fund të EURO20.

Kujtojmë që Kampionati Europian nis nga muaji qershor./

 

 

Shtuar 25.05.2021 11:05