ZYRTARE/ Gotze firmos me skuadrën kampione

Mario Gotze ka firmosur me Eintracht Franfkfurtit, skuadër e cila fitoi Europa League sezonin që lamë pas.

Ai do të luajë me klubin gjerman edhe në Ligën e Kampionëve.

Në të kaluarën, Gotze ka luajtur për Bayernin dhe Dortmundin në Gjermani.

Image

Shtuar 21.06.2022 18:05