Mos e humbisni: Çfarë supergoli ka realizuar Lamela, do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO)

Lamela ka kaluar në avantazh Tottenhamin  në derbin londinez ndaj Arsenalit me një gol magjik në minutën e 32′.

Argjentinasi realizoi me finte duke dërgur topin në cepin e portës. Ky mund të jetë goli i vitit. /albeu.com/


Shtuar 14.03.2021 18:05