Zeqir Ymeri ndriçon, Stadiumi i ri drejt fundit (FOTO LAJM)

Sonte është bërë një tjetër hap përpara. Stadiumi i ri “Zeqir Ymeri” teksa është në pritje për tapetin natyral të barit që do të hapë rrugë zhvillimin e ndeshjeve,

Dritat e impiantit të ri, i cili ndryshe nga i vjetri do të ketë sistem ndriçimi, janë ndezur për herë të parë duke ndriçuar fushën dhe stadiumin. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KLUB FUTBOLL KUKESI (@k.f.kukesi)


Shtuar 28.10.2021 23:49