Sportco parashikon në kokë 2 supersfidat e sotme të Euro 2020 (FOTO LAJM)

Sot luhen dy supersfida në Euro 2020.

Përmballja për mos t’u humbur është supersfida mes Francës dhe Gjermanisë, ndërsa në Puskas Arena luhet sfida tjetër e Grupit F mes Hungarisë dhe Portugalisë, shkruan Albeu.com.

 

Ndërkohë, faqja e specializuar e parashikimeve sportive Sportco.io ka parashikuar në kokë dy sfidat sotme.

Sipas Sportco.io Gjermania fiton 2-1 ndaj Francës, ndërsa parshikon një barazim 1-1 mes  Hungarisë dhe Portugalisë. /albeu.com/

 

 

Shtuar 15.06.2021 14:51