SERIE A/ Lazio – Inter, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Lazio dhe Interi do të përballen ditën e sotme në orën 18:00 në stadiumin “Olimpico” të Romës në kuadër të javës së tetë të Serie A.

“Zikaltërit” do të kërkojnë medoemos fitoren për t’u afruar akoma më shumë me kreun, ndërs Lazio a Sarrit kërkon rikthimin te fitorja për t’u afruar me zoën Champions.

Të dyja skuadrat kanë bërë publikë tanimë formacionet zyrtare.

Formacionet:

 


Shtuar 16.10.2021 17:02