E FUNDIT/ Çfarë po ndodh në Elbasan? Përplasje me armë si në filma mes policisë dhe disa personave (VIDEO)

Një video ku shihen përplasje me armë mes policisë dhe disa personave është filmuar në Elbasan.

Sipas informacioneve, atje po xhirohet një film dhe skenat e dhuruara në rrugë janë pjesë e skenarit.

Kujtojmë se pak ditë më parë edhe në Berat u xhirua një skenë e një filmi turk./albeu.com


Shtuar 16.10.2021 17:13