Portieri i Real Madridit i jep fund beqarisë, habit me veshjen

Portieri i dytë i Real Madridit, Lunin i ka dhënë fund beqarisë, pork a befasuar me veshjen e ditë në këtë ditë kaq të vecantë.

Portieri është veshur  me një kostum sportive blu, duke i habitur të gjithë.

22-vjeçari u martua më të dashurën e tij, Anastasia Tamazova në një ceremoni civile.

Ukrainasi këtë sezon ka luajtur vetëm një ndeshje me ekipin e parë, atë kundër Alkojano në kupën e Spanjës.

Portieri shtatlartë erdhi në vitin 2018 tek Real Madrid, por s’ka mundur të gjejë dot hapsira në ekip dhe është huazuar tre herë gjatë këtyre sezoneve. /albeu.com/

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrey_Lunin (@lunin_andrey)


Shtuar 21.03.2021 09:21