NATIONS LEAGUE/ Sot super ndeshja Itali-Angli, por jo vetëm: Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme

Nations League vazhdon sot me të tjera ndeshje interesante, sidomos ata që i përkasin Ligës A.

Një ndeshje spektakolare pritet të jetë ajo mes Italisë dhe Anglisë në San Siro, gati dy muaj para nisjes së Kampionatit Botëror.

Po ashtu ndeshja tjetër në këtë ligë edhe ajo mes Gjermanisë dhe Hungarisë, ndërkohë që ndeshje do të zhvillohen edhe në 3 ligat e tjera, B,C dhe D.

Të gjitha ndeshjet:

/albeu.com


Shtuar 23.09.2022 09:14