Martin Odegaard në një pozicion të vështirë te Arsenali

Situata e Martin Odegaard është bërë paksa e sikletshme . Arsenali investoi një shumë të madhe parash për ish-lojtarin e Real Madridit me shpresën se ai do të ishte një nga emrat e duhur në skuadër.

Por nuk ka qenë kështu. Norvegjezi nuk po e gjen versionin e tij më të mirë deri më tani këtë sezon te Topçinjtë. Prania e Emile Smith Rowe e ka lënë mënjanë.

Dhe tani klubi po mendon për inkorporimin e Sterlingut, i cili do ta dënonte edhe më shumë. Moment i keq për ish-Madridistin. r.t/albeu.com


Shtuar 16.11.2021 10:12