LISTA/ Pochettino zbulon lojtarët e gatshëm pë ndeshjen me Bayernin, mungojnë disa yje

PSG ka bërë publikën listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen e radhës në Champions ndaj Bayern Munchen.

Gjigandët francezë do jetë miq të “bavarezëve” për ndeshjne e parë të fazës cerek finale në Champions.

PSG-ja e ka bërë publike listën e të ftuarve ku mungojnë disa nga top yjet si Mauro Icardi, Marco Verratti, Alessandro Florenzi dhe Leandro Paredes.

Lista e plotë:


Shtuar 6.04.2021 10:56