Laporta futet në dhomat e zhveshjes pas finales me Bilbaon, shikoni përqafimin mes tij dhe Messit (VIDEO)

Dje skuadra e Barcelonës e fitoi finalen e madhe të Kupës së Mbretit, pasi mposhti Athletic Bilbaon.

Messi, shënoi dy gola në takimin që përfundoi me rezultatin final në 4:0.

Pas përfundimit të ndeshjes, presidenti i Barcelonës, Joan Laporte u fut në zhveshtore ku po qëndronin futbollistët, ai festoi me ta dhe i përqafoi.

Shtuar 18.04.2021 11:08