Lajm i mirë për Interin, Dzeko mposht Covid-in dhe kthehet në dispozicon për Lazion

Sulmuesi boshnjak i Interin, Edin Dzeko ka kaluar Covid-19 dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit Inzaghi për ndeshjen e ditë së dielë përballë Lazios.

Mëngjesin e sotëm, pas tamponnit të parë negativ dhe në pritje të konfirmimit të të dytit, sulmuesi u stërvit i veçuar në Appiano Gentile.

Ditën e nesërme ai do të stërvitet me pjesën tjetër të skuadrës dhe do të jetë gati për të dielën. r.t/albeu.com


Shtuar 7.01.2022 14:48