Lajm i mirë për Atletico Madrid, Griezmann shërohet nga Covid-19

Antoine Griezmann është shëruar nga Covid-19.

Sulmuesi francez u infektua më datë 30 dhjetor duke dalur pozitiv. Sot, Griezmann e mposht virusin dhe është komunikuar se është negativ.

Këtë e bëri të ditur Griezmann në rrjetin e tij social./ h.ll/albeu.com


Shtuar 3.01.2022 14:45