Koeman publikon listën e lojtarëve para ndeshjes me Valladolid, mungojnë Pique e Roberto (FOTO LAJM)

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Real Valladolidit.

Barcelona pret në “Camp Nou” skuadrën e Valladolid në kuadër të javes së 29-të të La Ligas.

Përpos Ansu Fatit dhe Coutinhos, edhe Pique dhe Roberto nuk janë ftuar nga trajneri, Ronald Koeman, edhe pse në konferencën e mbrëmshme holandezi kishte thënë se ekziston mundësia që mbrojtësit të paraqiten në këtë ndeshje.

 


Shtuar 5.04.2021 12:10