“Plas” te Chelsea, Kepa dhe Rudiger përleshen në stërvitje

Situatë aspak e këndshme raportohet të ketë ndodhur në stërvitjen e Chelsea. Portieri Kepa dhe mbrojtesi Rudiger, janë përplasur më njëri-tjerin duke krijuar një situatë mjaft të tensionuar.

 

 

Sipas gazetarit të “Bild”, Christian Falk,  pas përplasjes mbrojtësi gjermamn I ka kërkuar falje Kepas në dhonat e zhveshjes duke e lënë prapa këtë incident. /albeu.com/

Shtuar 5.04.2021 11:04