Kjo super kenga me të cilën Florian Marku do të futet në ring sonte (VIDEO)

Florian Marku është gati për t’u ngjitur në ring për duelin e madh ndaj Maxim Prodan i cili pritet të nisë rreth orës 20:30.

Siç ishte premtuar, Marku do të ngjitet në ring me një kengë dedikuar për këtë ndeshje nga reperi famshëm dhe shoku i tij Noizy.

Ka qenë vetë Marku ai që ka zbuluar një pjesë të kësaj kënge teksa është duke bërë nxehjen e fundit.


Shtuar 25.09.2021 19:15