Jo vetëm Rabiot, Manchester United do edhe yllin e Lazios

Duket se mesfusha e “Djajve të Kuq” nuk po bind dhe kështu klubi anglez ka filluar të studiojë dy pista tashmë.

Emri i parë i lakuar është ai i francezit Adrien Rabiot, mesfshori i Juventus. Sipas “Telegraf”, Manchester United së shpejti pritet të hidhet në sulm duke paraqitur një ofertë zyrtare drejt klubit kryeqytetas të Italisë.

Milinkovic-Savic është i piketuari dhe sipas medias angleze, “Djajtë” janë të gatshëm të ofrojnë 60 milionë euro për shërbimet e mesfushorit serb./ h.ll/albeu.com

Shtuar 9.08.2022 07:53