Jo vetëm Armando Broja, Real Madrid pëlqen edhe një tjetër sulmues të Chelsea

Real Madrid thuhet se ka shfaqur interes për Armando Brojën dhe ky sigurisht është një lajm fantastik për të gjithë shqiptarët.

“Los Blancos” gjithashtu ka vënë në shënjestër edhe gjermanin Timo Werner.

Sipas “Defensa Central”, Real Madrid mendohet të sfidojë Juventusin për shërbimet e sulmuesit gjerman./ h.ll/albeu.com

Shtuar 29.07.2022 22:17