“Hej njeri, duhet të vish në Tottenham”, aktori fton Mbappe te Spurs (VIDEO)

E ardhmja e Kylian Mbappe ende nuk dihet marrë nga TuttoMercaoWeb.

Askush nuk e di saktësisht se ku do të luajë ylli i PSG-së sezonin e ardhshëm, por mes thashethemeve, ka lindur kërkesa për një superhero.

Duke folur për LADbible, Tom Holland, një aktor që luan Spider-Man në Marvel Cinematic Universe, tha se gjatë ceremonisë së Topit të Artë ai pati mundësinë të takonte sulmuesin francez.

Holland, një tifoz i madh i Spurs, provoi tregun e transferimeve: “Ishte fantastike, kur pashë Mbappe u prezantova. Ai ishte shumë i sjellshëm me mua dhe më pas i thashë “Hej njeri, duhet të vish në Tottenham”. shpërtheu duke qeshur”. /albeu.com/


Shtuar 14.12.2021 16:31