Formacionet zyrtare të supersfidës Man United-Arsenal (FOTO LAJM)

Në orën 21:15 në Old Traford luhet supersfida e javës së 14 të Premier League mes Man United dhe Arsenalit.

Të dyja ekipet këtë sezon luftojnë për një vend në Champions. /albeu.com/

Në Fotot më poshtë keni formacionet zyrtare:

Image


Shtuar 2.12.2021 20:24