Formacionet zyrtare: Real Madrid kërkon 3 pikët e para ndaj Almerias

Në Power Horse Stadium zhvillohet ndeshja e javës së parë në La Liga ndërmjet Almerias dhe Real Madridit.

Kampioni në fuqi i Spanjës synon ta nisë me fitore edicionin 2022/2023 dhe të arkëtojë pikë të plota.

Formacioni startues i Almerias:…

Formacioni startues i Real Madridit: Courtois; Lucas V., Nacho, Rudiger, Mendy; Camavinga, Tchouameni, Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius.

Shtuar 14.08.2022 20:51