Evra duke mbajtur vesh fanellën e Juventusit: Interi e meriton titullin, Conte është trajner nga një planet tjetër (VIDEO)

Patrice Evra ka folur për skuadrën e Interit dhe për trajnerin, Antonio Conte.

Ish-lojtari i Manchester Unitedit gjatë kësaj bisede pati fanellën e Juventusit veshur dhe tha se Interi e meriton titullin falë trajnerit Conte.

“Interi e meriton titullin. Ata kanë blerë lojtarë të Juventusit, prandaj. Conte sa ishte te Juventusi bëri blerje fantastike. Ai është nga një planet tjetër”, ka thënë Evra.

Interi në 32 ndeshje ka grumbulluar 76 pikë dhe është shumë afër titullit të Scudetos.


Shtuar 24.04.2021 22:40