EURO 2020/ Portugali – Gjermani, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare të super ndeshjes, Portugali – Gjermani e cila do të luhet në orën 18:00.

Portugalia vjen pas një fitoreje në ndeshjen e parë ndaj Hungarisë, ndërsa Gjermania vjen pas një humbje ndaj Francës dhe një humbje tjetër sot do t’i të dërgonte para kohe në shtëpi “panzerat”.

Formacionet zyrtare:

Shtuar 19.06.2021 17:03