EPIKE/ Shikoni çfarë bën FIFA me Messin, Cristianon dhe Balen (FOTO LAJM)

Menaxherët e mediave sociale të FIFA-s janë të frymëzuar. Duke numëruar mbrapsht Botërorin që do të zhvillohet në muajt nëntor-dhjetor në Katar, ata patën një ide gjeniale që shkakton shumë të qeshura.

Kështu FIFA “preu” yjet aktuale të futbollit me pamjen e famshme të Ronaldos. Midis tyre janë Messi, Cristiano Ronaldo, Bale e shumë të tjerë. Mos harroni ata prej jush që keni harruar prerjen e flokëve të Ronaldos në Kupën e Botës 2022.  Më poshtë mund të shijoni krijimet e FIFA-s. /albeu.com/

 

Shtuar 23.06.2022 17:38