E kërkon Juve, javë vendimtare për të ardhmen e Locatellit

Kjo mund të jetë java vendimtare për të ardhmen e Manuel Locatelli.

Në fakt, midis të mërkurës dhe të enjtes, siç raportohet nga Tuttosport, Federico Cherubini do të takohet me Giovanni Carnevali për të vazhduar negociatat.

Sassuolo kërkon 40 milion, ndoshta menjëherë, ndërsa Juve do të donte të rrëmbente me një hua (ndoshta dy vjet) me detyrimin për ta blerë më pas.

Në rast se Sassuolo do të bënte një mur, Juve do të përpiqej të gjurmonte duke futur kartonin e Fagioli. /albeu.com/


Shtuar 5.07.2021 20:23