Dani Alves i bashkohet dhomave të zhveshjes, momenti kur takon shokët e ekipit (VIDEO)

Dani Alves tashmë është rikthyer tek ekipi i Barcelonës, aty ku ai shkruajti emrin në historinë e klubit spanjoll.

Braziliani tashmë do t’i bashkohet grupit për të bërë seancat e para stërvitore.

Gjithashtu janë disa momente ku ai futet në dhomat e zhveshjes dhe takohet me shokët e ekipit, ku disa prej tyre janë miqtë e tij të vjetër./h.ll/albeu.com


Shtuar 16.11.2021 14:16