Bjondja seksi që “çmendi” publikun për pirjen e birrave në ndeshjen e tenisit (FOTO LAJM)

Ditë më parë, gjatë ndeshjes me Robert Bautista Agut dhe Oji-Aliasi në US Open, pamë një bjonde seksi në tribuna e cila po pinte birra dhe kështu tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse praktikisht askush nuk e dinte emrin e saj, brenda natës u bë femra më e kërkuar në rrjetet sociale.

Ajo ishte në tribunat e US Open ditë më parë ku shikoi edhe ndeshjen e tenisit për femra.

Bukuroshja në fjalë nuk mundi ta kalonte ndeshjen pa një gotë birrë, për të cilën të gjithë e mbajnë në mend.

Sa i përket pamjet tërheqëse, bukuroshja e quajtur, Megan, ka të postuar disa fotografi tërheqëse në rrjetet sociale.


Shtuar 17.09.2021 12:03