Befasohet Interi, Lazio përmbys rezultatin (VIDEO)

Pas avantazhit minimal të Interit në pjesën e parë, Lazio ka përmbysur githçka në pjesën e dytë.

Fillimisht barazoi Immobile me anë të një penalltie në minutën e 63, dhe tashmë Anderson ka përmbysur gjithçka në minutën e 81. /albeu.com


Shtuar 16.10.2021 19:44