Sherr në Për’puthen! Mikela qëllon me shuplakë Jurgenin pasi e ofendoi live në studio (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, Jurgeni ofendoi rëndë Mikelën. Ai i tha “ti je një ndër ato femra që shet veten për 5 mijë lekë”.

Mikela humbi toruan nga deklarata e tij dhe u ngrit e revoltuar për ta goditur, por ndërhyri Meliku, i cili e mbajti nga krahu

Mirëpo, Jurgeni nuk ka shpëtuar pa një shuplakë nga Mikela. Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ka treguar se konkurrentja i ka gjuajtur në prapaskenë.


Shtuar 16.10.2021 19:42