Arsenal rrezikon të humbasë Artetën, dy klubet e mëdha monitorojnë situatën

Vera e vitit 2025 do të jetë e mbushur për Mikel Artetën.

Nuk është sekret që Barcelona po e shikon atë për të ardhmen, por pronarët e Arsenalit tashmë po i bëjnë presion që të zgjasë kontratën e tij.

Ndërkohë, tekniku i “Topçinjve” e di gjithashtu se është një alternativë e mundshmne e Guardiolës për Manchester City dhe kjo është arsyeja pse ai po merr kohën e tij për të vendosur./ h.ll/albeu.com

Shtuar 24.11.2022 14:38